КАФЕ-БАР


Подаруйте собі та своїм рідним, близьким і друзям незабутні хвилини, відпочинок і враження в прекрасному кафе-барі "Курортний". Поєднання вишуканості, стилю та елегантності з легкістю і гармонією зійшлися разом, щоб зробити Ваш відпочинок у  «Шкло» ще більш якісним і створити прекрасну і приємну атмосферу.У нашому кафе Ви можете відсвяткувати найважливіші моменти Вашого життя – ювілей, день народження, корпоратив, відпочити з друзями, та й просто смачно поїсти!

Поєднання теплоти в інтер’єрі з сучасним і стильним дизайном, вишукана і смачна кухня – все це чекає на ВАС в нашому кафе.


Час роботи кафе: щодня з 12:00 до 00.00, а при замовленні залу – до закінчення заходу.

Також до Ваших послуг жива музика, щодня з 19:00 до 22:00.Тому щоб забути про життєву метушню та потрапити в світ елегантності і стилю, завдяки красивому інтер’єру та кращому дизайну і найсмачнішій кухні гостинно запрошуємо Вас у кафе-бар «Курортний».

Щоб зарезервувати столик чи бенкет пропонуємо звернутися на електронну скриньку motel.kurortnyy@gmail.com  чи зателефонувати за тел. (067) 49-44-959.Санаторий Шкло, Санаторій Шкло, мотель Санаторій Шкло, готель Санаторій Шкло, ресторан Шкло, курорт Шкло, кафе-бар Шкло, санаторно-курортне лікування Шкло,відпочинок Шкло, весілля Шкло.